TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

NetBeans 6.0: I want it, I want it, I want it…

Written By: Tomáš Hubálek - Feb• 20•07

Here is an exciting demo of new features that will be available in NetBeans 6.0. I was amazed and I’m really looking forward some working beta version of NetBeans 6.0.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

4 Comments

 1. Vindra says:

  Tak koukam, ze uz NetBeans doimplementoval featury, ktere jsou jiz nejakou dobu bezne v Idea a Eclipse…

 2. netbeans rock! says:

  NetBeans works far better for me needs and the Matisse GUI Builder? WOW! Power to the NetBeans Team!

 3. Tom says:

  [1] Jo to je pravda. A některé tradičně silné features (Mobilní vývoj, J2EE, Profiler) zůstávají, takže, pokud se u Eclipse nepředvedou s něčím novým, NetBeans bude IDE pro rok 2007 (alespoň pro náš team).

  Letos jsme na NetBeans Platform postavili jeden celkem velký projekt a i když současná verze v některých ohledech pokulhává a je subjektivně chybovější než Eclipse (občas se nerefreshne classpath, občas visualní editor vygeneruje nezkompilovatelný kód plný nesmyslů, build-impl.xml soubor si svévolně mění pořadí webových služeb a pak vznikají CVS konflikty, nelze přidat Nature projektu, ale projek musí být vždy odvozen od nějakého typu), rozhodně to s novým editorem bude špičkové IDE.

  Vývoj pluginů pro NetBeans je teď pro mě dětská hračka, takže to i zvyšuje moji produktivitu.

 4. 3rojka says:

  No jo už to začíná být podobné eclipsu :-), ale bohužel já tomu pořád ne a né přijít na chuť i když si teď doma hraju s BN platform a ta se mi docela líbí a mají docela dobré tutoriály, ale pořád by se mi to chtělo raději vyvíjet v eclipsu. A taky doufám ,že eclipse s něčím vyrazí, i když to zatím není nikde vidět, nerad bych totiž přecházel, ale když to jinak nepůjde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *