TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Aukro.cz – Pravděpodobně nejlepší aukční server na českém internetu

Written By: Tomáš Hubálek - Oct• 12•05

Dlouho jsem o internetové aukce zakopával, občas jsem se na nějakou podíval, ale nikdy mě žádný aukční server nepřišel dost funkční na to, aby se tam dalo nakupovat.

Obvykle to bylo způsobeno vysokými cenami na daném serveru nebo malou nabídkou zboží. Aukro.cz je ale jiné… Velice slušná nabídka, přátelský uživatelský interface, automatické přihazování, dobrá komunita lidí, kteří prodávají a nakupují.

Vše je zdarma, do začátku dokonce dostanete nějaké peníze na zvýraznění vašeho inzerátu.

Pokud jste ještě žádnou internetovou aukci nezkusili, zkuste se podívat na Aukro.cz, pravděpodobně nejlepší aukční server na českém netu.

P.S. Po dobrých zkušenostech s Aukrem jsem hledal ještě další servery a jako jediný další rozumný mi přišel sBazar.cz, ale to je spíše než aukční server taková internetová Annonce. Další servery jako www.ikup.cz nebo www.aukce.cz trpí zoufalým nedostatkem zájmu inzerentů.

P.S2. Máte někdo ještě jiné dobré zkušenosti s aukčním serverem? Ať už u nás nebo v zahraničí?

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

14 Comments

 1. Jindra Sarson says:

  Tome, to sbiras provize nove uzivatele Aukra? :-). Jinak ale souhlas, pres Aukro jsem koupil pokojovou antenku k TV karte a spokojenost.

  Vindra

 2. Tom says:

  [1] 🙂 Vsechno co jsem napsal je podle meho nazoru pravda a stojim si za tim. Zadny PR clanek, opravdu se mi Aukro libi a cim vic lidi ho bude pouzivat, tim lepe pro nej.

  No a link, ktery je v clanku prece vede na Aukro.cz, ne? 😉 Ale bych byl uprimny, jeste mi nepripsali ani haler, takze to zas takovy kseft neni 😐

 3. Marek Straka says:

  aukce.cz by netrpela nezajmem inzerentu, kdyby netrpela totalnim a roky pretrvavajicim nezajmem provozovatelu.

  Pokud byste se nebali si koupit neco v zahranici, mrknete na http://www.onetwosold.at/ Uz jsme v EU a tak krome vyssich poplatku za dopravu nic nebrani tomu udelat nakup tam. Kdyz trochu pohledate jsou tam super ceny.

 4. Tom says:

  [3] Hm, nevím, jestli srovnáváte srovnatelné. Ceny v € (nutná platební karta), vyšší poštovné a němčina jsou (podle mě) překážkou…

 5. Dr. Ažebník says:

  V současné době vzniká nový aukční portál http://WWW.ODKLEPNUTO.CZ. Na první pohled se jeví jako přímá konkurence aukra. Profesionální vzhled a stoprocentní funkčnost, která bohužel u aukra už delší dobu je jen snem a stále se zhoršuje stejně jako komunikace se správci serveru a o provizích za uskutečněné obchody ani nemluvě. Navíc je v českých rukou a zatím zcela zdarma !
  Jsem jen uživatel obou serverů a ostatní aukční servery znám také a myslím si, že odklepnuto má jako jediné, šanci na plnohodnotnou existenci.

 6. Tom says:

  [5]
  [6]

  Kluci, to co dělá dražební server dražebním serverem je komunita lidí a nabídka zboží. Odklepnuto na tomto bude muset velice zapracovat a určitě to bude chvilku trvat.

  Ale dobrých aukčních serverů u nás rozhodně není nadbytek, tak jim přeju, ať se jim daří.

 7. Po pravdě řečeno jsem nikdy aukcím nepřišel na chuť. Na inzertních serverech typu Annonce, Sbazar nebo můj Bazoš bývá větší nabídka a nepletou se tam tak tolik inzeráty firem.

 8. wampi says:

  Na http://aukce-online.info/ naleznete i seznam jiných internetových aukcí, včetně hodnocení, počtu uživatelů atd.

 9. Dáša says:

  Dobrý den, ten článek o AUKRU již delší dobu není pravdou, většina prodejců jsme s Aukrem nespokojeni, pro nadměrné zdražení…a většina z nás přešla právě na Odklepnuto, které je lepší z mnoha důvodů,jen potřebuje čas na rozjezd…předností, je též že Odklepnuto je české, zatímco nenasytné Aukro je polské…myslím si, že by jste ten článek měl poopravit či smáznout úplně..Dáša

 10. Tom says:

  [10] Milá Dášo, na svůj blog si můžu psát co chci a nikdo mi do toho nebude mluvit. Tobě dám můž tak maximálně dát možnost vyjádřit Tvůj názor.

  To že Aukro zvýšilo poplatky je pochopitelné a pokud Ti to vadí, tak jdi jinam. To už je zákon trhu. Pokud by se lidem nevyplácelo jejich služby používat, tak by šli taky. To je zákon trhu. Možná právě to množství uživatelů je to, proč tam lidi inzerují.

  K poznámce o tom, co je české to je hezké: Ano souhlasím s tím, ale jen do té doby, dokud to české je to nejlepší 😉

  Jsem teď v USA a musím říct, že v porovnání s českými firmami se naše o hodně míň snaží. Takže dokud se nezačnou snažit a nebudou nejlepší mají smůlu.

 11. BiL says:

  Musím říct že aukce nejsou můj šálek kávy, co se inzertních serverů týče bazos.cz, sbazar.cz, jsou myslím velmi solidní hyperinzerce.cz mi připadá plná spamu, ovšem inzeráty odezvu mají.

 12. koljan says:

  No naAukro obchoduji opravdu dlouhou dobu a více mene jsem spokojen… jsou nejvetsi a dokazou nabidnout solidni servis.

 13. […] pověsti. Zbývalo se tedy jen rozhodnout, jaký typ. Slavie se dají koupit jednak starší na Aukru (pokud narazíte na kus v dobrém stavu může to být vynikající koupě) a jednak nové. Volil […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *