TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Chov potkanů: Koupit jednoho nebo více potkanů?

Written By: Tomáš Hubálek - Sep• 09•04

Potkan je velice sociální tvor, který potřebuje styk s jiným živými bytostmi. Pokud jste ochotni dávat potkanovi péči několik hodin denně (nepřeháním!) můžete si pořídit jenom jednoho. Můžete ho potom nosit všude sebou a rozhodně vám nikdy neuteče.

Osobně se však klaním k názoru, že více potkanů = více zábavy a za optimální počet považuji tři (jeden čas jsme jich měli i pět a taky to bylo super). Více potkanů vyžaduje větší klec (nebo lépe více propojených), ale jedině ve větším počtu si budete moci vychutna pestrost jejich povah. A taky nemusíte mít problém, že je na několik dní opustíte (určitě se dokážou zabavit sami).

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Comment

  1. Šárík says:

    Ahoj jak vidim mas docela dobrej přehled o potkanovi. To ja nemam, ale asi casem budu mit taky az si potkana poridim!Mozna dostanu potkana za vysvedceni. Muzu se te zeptat na par otazek? 1- Jak velkou klec na jednoho potkana? 2- Jak dlouho vydrzi potkan sam? 3- Nemuze se stat ze kdyz budu na dovoleny, ze na me casem zapomene a budu si ho muset ochocit znova?(to z duvodu kdybych jela k babicce ta se toho boji) 4- Mam doma jedno morce! Nedavala bych ho k nemu, ale mela by morce stejne rada jako potkana nezarlil by na morce? Jestli mas odpovede. Tak bych byla moc. Rada okopiruj mi je prosim na muj blog! Odkaz – bublosfera.blog.cz !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *