TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Jak vybrat hodinky? Pro mě jsou Prim Sport prostě cool…

Written By: Tomáš Hubálek - Jan• 23•07

PRIM Sport Už nějakou dobu řeším nové hodinky. Až donedávna jsme měl hodinky značky Festina, které jsem dostal za promoci.

Festiny mi po sedmi letech odešly. Nejprve se otřela čísla na lunetě, pak přestala fungovat vteřinovka a nakonec přestaly fungovat úplně. Oprava by stála dva až tři tisíce korun, což je na mě trochu moc (na to jak malou životnost hodinky za sedm tisíc měly, už bych si nikdy takové hodinky nekoupil).

PRIM Sport

Při brouzdání po netu jsem narazil na fórum magazínu Chronomag, pak na partu pošuků co nemůžou vydržet bez hodinek značky PRIM a už vím, jaké hodinky jsou nejvíc cool.

Jsou to “potápěčské” hodinky mého dětství zvané PRIM Sport. Tehdy je měl každý správný kluk (až na mě :-)) a byly super. Zjistil jsem že se dají za celkem rozumné peníze koupit i dnes na aukcích a od podobně postižených sběratelů.

PRIM Sport Z dnešního pohledu jsou parametricky tyhle hodinky sice zcela out (měsíční přesnost není ve sekundách, ale v minutách, vodotěsnost je tak do sprchy a pokud je zapomenete jednou za několik dní natáhnout, tak přestanou fungovat. Sklíčko se celkem snadno poškrábe, žádné minerální sklíčko), ale jsou prostě cool.

Splněný dětský sen se nedá penězi prostě vyjádřit. A to jsou lidi, kteří jsou ochotní do renovace takovýchto hodinek investovat desetitisíce korun.

P.S. Obrázek jsem si půjčil od Cybera z Chronomag fora, doufám, že se na mě nezlobí. Další obrázky PRIM SPORT můžete najít např. tady.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Comment

  1. Helena Koláčná says:

    Dobrý den, právě takové hodinky se chystám dát do bazaru a netuším, kolik bych si za ně měla vzít. Děkuji za typ. H.K.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *