TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Nekuřácké restaurace

Written By: Tomáš Hubálek - Jan• 16•09

Nedávno mi emailem přišla nabídka na výměnu odkazů. Normálně tyto výměny odmítám, ale protože jsem dost velkým odpůrcem kouření v hospodách, rád na tuto stránku odkážu:

Nekuřácké restaurace hledejte na www.nekuracke-restaurace.cz.

Jedná se o katalog restaurací, které mají alespoň část pro nekuřáky. Pokud vaše oblíbená nekuřácká restaurace v katalogu není, můžete ji tam po registraci přidat (já jsem jich přidal hned několik).

No a na konec přidám svůj hlavní důvod, proč jsem pro úplný zákaz kouření v restauracích. Není ani tak ochrana hostů (protože tohle jednoduše vyřeší trh), ale ochrana personálu. Každý průmyslový podnik, který pracuje s nebezpečnými chemickými látkami, musí svým zaměstnancům platit ochrané pomůcky.

Z mě nepochopitelných důvodů se tam v restauracích neděje a jedná se tedy o jednoznačné zneužívání zaměstnanců restaurací. Proto jednoznačně podporuju 100% zákaz kouření ve všech restauracích, kde obsluhují živí lidé 😉

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *