TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Po vítězství KSČSSD prodám ihned a levně…

Written By: Tomáš Hubálek - May• 23•06

Nevím, jestli si pan inženýr Bičiště dělá jenom dobrou reklamu, ale spíš bych řekl že ne. Myslím že jeho stránka www.volby1946.cz vyjadřuje frustraci mnoha malých živnostníků a lidí, co dřou do úmoru, aby jim pak nějaký úředník (potažmo placený z jejich daní) házel klacky pod nohy.

ČSSD a její podpora malého a středního podnikání je příšerná a politika (ne)zaměstnanosti ještě horší. ČSSD pere obrovské sumy peněz do zahraničních investorů (jako je Phillips, Hyunday a další) a tyto peníze pocházejí z daní nás všech a ku prospěchu by jsou je určité skupině lidí.

Až půjdete k volbám přemýšlejte o tom, proč máme den daňové svobody (tedy den, kdy o penězích, které vyděláváme, přestává rozhodovat někdo jiný) začínáme pořád tak daleko v roce.

Taky přemýšlejte o skoro biliónu dluhů, které stačila nadělat socialistická vláda během osmi let svojí vlády. A kdo peníze nacpané do sanace bank zaplatí i s úroky.

Přemýšlejte o panu doktoru Rathovi, který vám chce určit do které nemocnice máte chodit (i když hned vedle je nemocnice lepší, modernější a šetrnější).

A rozhodně jděte k volbám…

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *