TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Bumerang: Nářadíčko – Vyrobit nebo koupit? (II.)

Written By: Tomáš Hubálek - Aug• 09•04

V předchozím spotu jsem psal o tom, že bumerang je super zábava a že stojí za to si s ním pohrát. Pokud si budete s bumerangem chtít pohrát, budete si muset nějaký bumerang obstarat.

Někteří znalci (jako třeba Lubino) říkají že začátečník by měl dát přednost výrobě před koupí, já s ním ale nemohu souhlasit. Osobně bych řekl, že než si člověk začně bumerang vyrábět, měl by mít jeden spolehlivě fungující a měl by se s ním naučit házet. Když máte špatný bumerang a ještě neumíte házet, tak se to nejspíš nenaučíte.

Já osobně doporučuji začít koupí plastového bumergangu (vydrží určitě více než dřevěný), protože ze začátku bude bumerang docela dost trpět. Docela bych varoval před koupí v hračkářství, protože tam se až na vyjímky (před mnoha lety jsem v hračkářství koupil jeden perfektní asi za 40 Kč, ale to jsem s ním zase neuměl házet takže jsem ho na několik let odložil) prodávají bumerangy podivné kvality.

Velice dobré začátečnické bumerangy mají např. na www.bumerangy.com. Já jsem si koupil Funrang a můžu říct, že za ty 300 Kč i s poštovným se to celkem vyplatí. Létá opravdu dobře a techniku na něm můžete v pohodě vypilovat.

No a až se naučíte alespoň trochu házet, můžeme přejít k tvorbě vlastního bumerangu.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Comment

  1. […] Hubálek BlogBavte se přiměřeně… « Bumerang: Nářadíčko – Vyrobit nebo koupit? (II.) Chov potkanů: Zábavnější než pes 🙂 » […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *