TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Hra Hive – úžasná desková hra

Written By: Tomáš Hubálek - Jun• 27•07

Před nějakou dobou psal František Fuka na svém blogu o deskové hře Hive.

Nějak se mi to vrylo do podvědomí a odložil jsem to, až minulý týden jsem se dokopal k tomu, abych si našel pravidla a v neděli jsem z desky používané na plovoucí podlahy vyřezal 22 šestiúhelníčků. Nejsou sice extrémě přesné, ale pro herní účely to stačí.

V neděli jsem na ně narychlo nakreslil dvě včely, šest mravenců, šest kobylek, čtyři brouky a čtyři pavouky a od té doby se od této hry nemůžeme s Bibi odtrhnout.

Hra je úžasná, nemá žádný podíl náhody, je docela hodně strategická a maličko mi připomíná šachy, až na to, že se nehraje na herním plánu, ale herní plán je tvořen samotnými figurami. Každá figura vyniká v něčem a v něčem je omezená.

Tady je ukázka z dvou her:

Pokud máte rádi tahové deskové hry, hru Hive určitě zkuste.

Linky:

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Comments

  1. Essays Service organization to find out more about how to purchase professional custom essay and make the best of our marvelous firm when it comes to excellent top essay writing services.

  2. Wolf26Tracie says:

    Different men have various troubles like toxic waste. Everything those problems seem to be difficult to solve. Nonetheless, if you have got term essays writing complications, you will have nothing to worry about. You should just buy essay and manage with all your problems.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *