TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Oregon, USA: Sushi bar

Written By: Tomáš Hubálek - Aug• 19•06

Dobrůtka na pásovém dopravníkuDo Japonska se asi hned tak nepodívám, tak jsem uvítal alespoň že mě kolegové vzali do místního Sushi Baru. Zajímavé je že se jich polovina ošklíbala (raw fish, fůuuj…)a nešla a polovina se těšila. Byl to pro mě naprosto excelentní zážitek, kdy si za cenu srovnatelnou s hamburgerem nebo sandwitchem (cca 7 az 8 USD) dáte něco, co je určitě zdravější a chutnější.

Pro ty z vás, kteří ještě v Sushi baru nebyli, popíšu, jak to probíhá: přijdete do baru, sednete si a kolem vás na pásovém dopravníku jezdí talířky s nádherně vypadajícími dobrotami. Každý talířek má jinou barvu a podle barev talířků, které vám zbydou na stole se vám pak počítá útrata. K pití skvělý zelený čaj v ceně, nebo japonské pivo, cola, voda, víno, co chcete.

Pokud nechcete jíst syrové ryby, prostě si vyberete něco, co syrovou rybu nepřipomíná. Upřímně řečeno, stejně nevím co jsem přesně jedl, ale bylo to skvělé…

Pokud byste snad někdy do Greshamu zavítali, tady je link google maps, bohužel tam neumím zapíchnout špěndlík, tak je to ta budova přibližně uprostřed satelitního snímku. Ilustrační foto zde.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *