TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Pár drobných postřehů z USA: Hallowen

Written By: Tomáš Hubálek - Nov• 01•07

Halloween (ne, nepíše se to Helloween, jak jsem si taky myslel, to je metalová skupina z Německa, která asi taky neví, jak se to píše) je v USA veliká legrace. Spousta lidí (i starších, případně v práci) tu chodí v divokých kostýmech.

Když jsem dneska poprvé na záchodě potkal chlápka s hodně divným zubem, tak jsem si řekl: chudák údržbář…. Nakonec se ukázalo že to je charakterizační inženýr, který se akorát sžívá se svojí maskou chovatele…

V závodní jídelně mají pečeného holuba s krtčí omáčkou (což je ve skutečnosti kuře, ale holub jim přijde takový Halloweenský, protože tady holuby nejedí), zdarma je veselý zákusek, v jídelně potkáte paní v růžovém županu a natáčkách, za ní přijdou piráti a korunu tomu nasadí Bubble man 😉

No a když je v jídelně dost masek, přijde víceprezident společnosti a účasní se jako moderátor čtvrtého ročníku soutěže o nejlepší masku. Všichni úřastníci v maskách dostanou za odměnu lístky do kina, co dostal vítěz, to mi uniklo.

Teď je tu večer, v televizí běží Halloweeští Simpsonovi, před chvílí jsem v obchodě potkal starší paní s blikajícími červenými rohy a dva Playboy zajíčky.

Stále nevím, jestli se na vyřezávání používá speciální dýně nebo ne. V obchodě mají speciální dýni na vyřezávání, ale američani si myslí, že to jde klidně i z normální dýně. Takže je to možná úplně normální dýně, ale abysis koupil dvě, tak jedna je na koláč a druhá na vyřezávání.

Barva Halloweenu je černo oranžová. Když jsem měl dneska na sobě náhodou tričko OSU Beavers, tak se mě někteří ptali, jestli to mám kvůli Halloweenu. Neměl jsem, prostě to tak vyšlo.

Pár dalších fotek tady, omluvte sníženou kvalitu, je to focené telefonem, nechtěl jsem v high tech firmě provokovat s foťákem…

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Comment

  1. Lukáš says:

    Konečně vím, jak vypadají uživatelé CADETu ve skutečnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *