TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Proč teď vypadá blog jinak?

Written By: Tomáš Hubálek - Jul• 23•09

Před několika týdny jsem přešel z BLOG:CMS na WordPress.  Přechod byl celkem hladký až na jednu věc. Dramatický pokles příjmů z reklamy.

Všechny ostatní metriky (návštěvnost, počet zobrazení reklam, …) se víceméně nezměnil, kdežto počet prokliků se snížil víc než na polovinu.

Přičítám to sice líbivému, ale přece jen ne moc AdSense Friendly tématu. Proto budu teď dělat nějaké experimenty se vzhledem, takže se nedivte, že blog bude každou chvíli vypadat jinak.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

8 Comments

 1. To mi připomíná jednoho pána, který vše ve svém veřejném životě podřizuje výsledkům průzkumů veřejného mínění… že nevíš, kdo by to mohl být? ;-]

 2. Ale vážně, tento skin mi příjde značně nepřehledný. Možná má dobré SEO, ale při běžném pohledu vůbec netuším, kde mám začít číst, kde začíná důležitý text…

 3. A navíc, když přidám odkaz, tak mě to po kliknutí na “Send comment” nahlásí, že stránka nebyla nalezena… ale comment to uloží.

 4. Tomáš Hubálek says:

  Tohle není definitivní skin. Zatím jenom zkouším.

  Jinak to send comment se podívám…

 5. Zajíc says:

  …no vidíš a mně jako prostému UDU přišlo že tam těch reklam nějak přibylo…ne že bych na ně klikal…naopak mi vadilo že jsou mezi každým článkm…to na tom úplně starém nebylo ne?? ten úplně starý mi přišel nejpřehlednější 🙂 takže zkoušej dál 🙂 jinak už tu není odkaz na Twitter nebo se jen špatně dívám??

 6. Tomáš Hubálek says:

  To co vidíš dneska vypadá zase jinak 😉 Odkaz na twitter dočasně zmizel, ale můžeš mě nepřerušeně sledovat na http://twitter.com/thubalek 😉

 7. Ta reklama v prostřed je docela děsná… to už si poravdu říkám, proč vlastně autor takový blog píše? Je jeho primárním cílem nasbírat co nejvíce kliků? A sleduješ třeba i to, jestli neztrácíš čtenáře?

 8. Tomáš Hubálek says:

  Sleduju všechny metriky co Google Analytics nabízí (návštěvnost, vracející se čtenáře, výkonnost každé reklamní jednotky, …)

  Nicméně feedback beru, třeba s tím něco udělám (pokud se zrovna tahle jednotka neosvědčí).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *