TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Tento blog je ode dneška bez Google AdSense…

Written By: Tomáš Hubálek - Dec• 29•09

Náhodou jsem narazil na informaci, že všichni, kdo mají na svých stránkách AdSense musí být od 1.1.2010 plátci DPH. Vzhledem k tomu, že plátcem DPH nejsem a kvůĺi těm pár šušňům, které za AdSense poslední měsíce dostávám se mi to absolutně nevyplatí, jsem se rozhodl stáhnout veškerou reklamní plochu z tohoto webu.

Pro vás, moje čtenáře z toho plyne krátkodobě to, že nebudete otravováni reklamami a dlouhodobě to, že blog možná zavřu, protože mě už nebude bavit ho dotovat.

Osobně nutnost být plátcem DPH považuji za buzeraci ze strany České daňové zprávy, bohužel s ní ale nic dělat nemůžu.

Pro ty, kterým AdSense sype víc a registraci plátce DPH se jim vyplatí podstoupit, doporučuji navštívit toto vlákno na WebTrh.cz, kde najdete podrobnosti, jak registraci provést.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

3 Comments

 1. MiPol says:

  http://j.mp/8bLOJb 😉
  Asi ale učiním totéž, za 2 roky 18 dolarů není nic moc…

 2. Vindra says:

  Na druhou stranu, byt platce DPH neni zas takova hruza a clovek si muze z dost veci odecist ted jiz 20% (pocitac, benzin atd.). A jedina administrativa je 4x za rok podat DPH priznani, ucetnictvi neni treba vest…

  V.

 3. Tomáš Hubálek says:

  Hm, zeptám se mojí mamky – účetní. To že není třeba vést účetnictví je zajímavá myšlenka. Platí to i pro IČO jako vedlejšák?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *