TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Recenze příslušenství k mobilním telefonům – ChytréMobily.cz

Written By: Tomáš Hubálek - Feb• 23•12

Z e-shopu ChytreMobily.cz mi poslali na otestování tři kousky příslušenství k mobilním telefonů s tím, jestli bych na to nemohl napsat recenzi. Neodmítnul jsem, a výsledek je zde.

Obal pro Samsung Galaxy S – Králík

Tohle pouzdro je asi nejhorší ze zaslaných vzorků. Je vyrobeno z jakéhosi relativně tvrdého měkého plasu (nejspíš PVC), telefon sice chrání dobře, ale tlačítka nejsou nijak zvýrazněna, takže trefit je chce trochu cviku a paměti. K pouzdru se dodává i podpěra v podobě králičího ocásku, tak však na pouzdře příliš nedrží, takže je víc na ozdobu než praktická. Navíc v pouzdře zcela chybí otvor pro nabíječku, takže při nabíjení telefonu je třeba telefon z pouzdra vyjmout! Co je pozitivní je, že  se pouzdro celkem líbí dětem.

Pouzdro Králík

Celkové hodnocení: 2/5

Teleskopický stylus pro iPhone

Další v balíčku byl stylus pro iPhone. Stylus je teleskopický, plastový s kovovými doplňky. Na iPhone funguje bezchybně, stejně tak i na HTC EVO 3D, Galaxy Nexus i Galaxy S a dokonce i na low-endovém Vodafone 858. Horší je to to na stařičkém HTC Dream (T-Mobile G1) ale to může být dáno nějakou starší technologií kapacitního displeje. Stylus je na šňůrce s plastovým jackem, který umoňuje mít stylus trvale připojený k telefonu.

Jediné co na tomto stylusu může trochu vadit je délka šňůrky, protože k práci je potřeba stylus od telefonu oddělit. A nebo můžete šňůrku oddělit a nahradit vlastní, delší.

Stylus a pouzdro Kazeta pro iPhone 4/4S

Stylus a pouzdro Kazeta pro iPhone 4/4S

Celkové hodnocení: 3/5

Silikonové pouzdro Kazeta

Asi nejlepší ze zaslaných vzorků. Moji ženu (pokaždé když můj iPhone vidí) zaujme. Vyrobeno ze silikonu (žádné PVC) a kromě toho, že při nabíjení je třeba pouzdro trochu odchlípit (viz fotka), mu nelze v podstatě nic vytknout. Toto pouzdro si pravděpodobně na iPhone nechám. Dá se předpokládat, že pouzdro zlepší příjem signálu, protože vás izoluje od vnější antény, nicméně jestli tomu tak je, jsem neměřil.

Pouzdro na iPhone 4/4S - Kazeta

Pouzdro na iPhone 4 - Kazeta

Celkové hodnocení: 5/5

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *