TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

SMS brána Vodafone komfortně díky bookmarkletu…

Written By: Tomáš Hubálek - Apr• 17•06

Udělal jsem si malý bookmarklet, který mi do SMS brány Vodafone předvyplní patřičná telefonní čísla a případně podpis. Je velice jednoduchý a funkční (testováno pouze pod Firefoxem).

Tady je jeho zdroják:

 javascript:(   function() {     // cislo prijemce    document.getElementById('number').value='777123456';    // cislo odesilatele    document.getElementById('mynumber').value='77778901234';    // podpis    document.getElementById('message').value='Cau Tom';  } )() 

a tady si ho můžete zabookmarkovat. Až si ho zabookmarkujete, zvolte úpravu bookmarku a přepište čísla. Více o tom, co jsou bookmarklety (nebo také favlety) se můžete dočíst např. zde nebo ve Wikipedii.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Comment

 1. Honza says:

  Jo, to je fajn, to jsem si udělal taky. Ale ještě bych potřeboval, aby se mi po kliknutí na tu záložku otevřela stránka sms.vodafone.cz a pak se vše doplnilo. Aby to bylo možné použít i z prázdné záložky (a abych si tedy ušetřil tu další cca sekundu 🙂 ručního otevírání stránky).

  Obojí dokážu, ale nedaří se mi to spojit funkčně dohromady :(. Dík za případnou radu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *