TOMÁŠ HUBÁLEK BLOG: BAVTE SE PŘIMĚŘENĚ…

Vaterland, lovecký deník – Tak trochu divný film

Written By: Tomáš Hubálek - Sep• 30•04

V Premiere dostal Vaterland, lovecký deník poměrně dobrou recenzi a tak jsem se rozhodl že se na něj půjdu taky podívat. Přece jenom originálních českých filmů moc není, tak proč to nezkusit…

Bohužel film samotný pro mě byl spíše zklamáním, než příjemným překvapením.

Ne, že by se na to nedalo koukat, ale bohužel film mnoho věcí nakousl a neodpověděl a také dialogy byly místy trochu nudné. Napětí, někdy velice pěkně navozené, bylo v zápětí utopeno v hluchých místech.

Herecké výkony vesměs všech mužských představitelů byly slušné, bohužel dvě představitelky ženských rolí se moc nepředvedly. Karla (Dana Poláková) deklamovala svoje věty jako na ochotnickém představení a Kristin (Oyunchimeg Adiya) ani moc prostoru nedostala.

Celkové hodnocení: *** z pěti.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Comment

  1. martin vlcek says:

    Naopak,myslim, ze jde o vyjimecny film ve svetovem kontextu, naznacenost ci fadnost dialogu je chtena,pro to aby se vytvoril prostor pro divaka a on o do nej vstoupil. Film se tak tvari hloupejsim nez je a tim je chytrejsi, ze da prostor divakovi. Ale hold divak na to musi byt cviceny, ci pred tim jiz otluceny od jinud, pak si to uzije. Jdu si to koupit jeste na DVD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *